Доставка тільки по Україні.

Варіанти доставки

1. Доставка в відділення Нової пошти
2. Адресна доставка кур’єром Нової пошти
3. Самовивіз (райони – Дарницький станція метро Позняки з 11.00 до 19.30).
4. Якщо дозволяє час, є більш тривалий спосіб відправки укр.почтой.

Трохи деталей щодо доставки і оплати післяплатою

Не обов’язково оплачувати всю вартість товару відразу, монітор не може передати сповна всі кольори, і точно не відобразить тактильних відчуттів. Ви можете оплатити товар післяплатою. Можливо хтось ще не стикався з даним сервісом, трохи деталей для вас:
1. Замовлення товару в нашому магазині
2. Оплата витрат пов’язаних з доставкою
3. Оплата вартість товару в відділенні
4. Якщо товар вас влаштовує забрали, якщо ж товар не відповідає вашим очікуванням – віддали товар оператору і забрали тільки що внесені гроші.

В даному випадку ви купуєте як в звичайному магазині, оглядаючи і оцінюючи якість товару на місці, також покупка післяплатою це можливість отримання до двох товарів на вибір. Єдиним недоліком такого сервісу – додаткова витрата за відправку грошей відправнику товару, і неможливість занизити вартість вантажу відправником, оскільки сума відправлених вами грошей повинна відповідати оціночної вартості посилки яку відправили ми.

Витрати доставки післяплатою

Відправка післяплатою здійснюється тільки після оплати витрат доставки. Перераховані кошти на доставку – не є частиною вартості товару, авансом або заставою, цими грошима ми оплачуємо транспортні послуги а також комісію за наступний переказ грошових коштів, якщо замовивши продукцію післяплатою, одержувач не з’явився в поштове відділення, або товар не підійшов і відправлений назад – перераховані і витрачені кошти на оплату доставки не підлягають поверненню.

Якщо виникли якісь запитання з приводу доставки – зателефонуйте нам.

умови доставки, відстежити посилку відправлення “Новою Поштою”

розрахувати вартість доставки “Новою Поштою”


Інформація про повернення товару