Доставка тільки по Україні.


Інформація про методи і терміни доставки а також трохи деталей щодо доставки і оплати післяплатою


Строки доставки

Замовлення що надійшли в обробку вранці, відправляємо в той же день, вечірні залежно від позиції на наступний робочий день, терміни доставки залежать від місця прибуття та графіка роботи транспортних компаній

Варіанти доставки

1. Доставка в відділення Нової пошти
2. Адресна доставка кур’єром Нової пошти
3. Самовивіз (райони – Дарницький станція метро Позняки з 11.00 до 19.30).
4. Якщо дозволяє час, є більш тривалий спосіб відправки укр.почтой.

Після плата

Не обов’язково оплачувати всю вартість товару відразу, монітор не може передати сповна всі кольори, і точно не відобразить тактильних відчуттів. Ви можете оплатити товар післяплатою. Можливо хтось ще не стикався з даним сервісом, трохи деталей для вас:
1. Замовлення товару в нашому магазині
2. Оплата витрат пов’язаних з доставкою
3. Оплата вартість товару в відділенні
4. Якщо товар вас влаштовує забрали, якщо ж товар не відповідає вашим очікуванням – віддали товар оператору і забрали тільки що внесені гроші.

Витрати доставки післяплатою

Відправка післяплатою здійснюється тільки після оплати витрат доставки. Перераховані кошти на доставку – не є частиною вартості товару, авансом або заставою, цими грошима ми оплачуємо транспортні послуги а також комісію за наступний переказ грошових коштів, якщо замовивши продукцію післяплатою, одержувач не з’явився в поштове відділення, або товар не підійшов і відправлений назад – перераховані і витрачені кошти на оплату доставки не підлягають поверненню.

В даному випадку ви купуєте як в звичайному магазині, оглядаючи і оцінюючи якість товару на місці, також покупка післяплатою це можливість отримання до двох товарів на вибір. Єдиним недоліком такого сервісу – додаткова витрата за відправку грошей відправнику товару, і неможливість занизити вартість вантажу відправником, оскільки сума відправлених вами грошей повинна відповідати оціночної вартості посилки яку відправили ми.

Якщо виникли якісь запитання з приводу доставки – зателефонуйте нам.


розрахувати вартість доставки “Новою Поштою”

умови доставки, відстежити посилку відправлення “Новою Поштою”


Інформація про повернення товару