Вибираємо індивідуальний колір гаманця по фен шуй

Гаманець по фен шуй – це індивідуально підібраний гаманець на основі правил фен шуй і дати народження конкретної людини.
Як видно з цього визначення, гаманець потрібно підбирати дотримуюся двом типам правил: загальні по фен шуй і індивідуальні за датою народження конкретної людини – на основі його карти долі ба цзи. І ті й інші правила важливі і їх потрібно враховувати.

Кліссіческій фен шуй використовує для залучення грошей або грошових активацій тільки грошові знаки (банкноти, монети), коштовності, цінні папери і т.д. Інші талісмани, в більшій мірі з популярного фен шуй, – грошове дерево, жаби і т.д., принесуть мало користі щодо залучення грошей.
Але ось місце зберігання грошей і поводження з самими грошима, має значення для збереження і примноження грошей. Це відноситься як до місця зберігання грошей і цінних речей як в будинку, так і щодо гаманця.

Я не буду Вам розповідати, що якщо виберіть правильний гаманець по фен шуй, то до Вас відразу потечуть гроші. Але все ж правильний гаманець може гармонізувати “грошове простір”, і це буде позитивним чином позначатися на Ваше фінансове становище.
Але все ж варто відзначити, що фінансове становище і удача людини в більшій мірі залежать від його карти долі ба цзи і фен шуй будинку, місця роботи.

Просто іноді читаєш статті в інтернеті, а також статті інших консультантів, і просто не розумієш, як вони таке можуть обіцяти: поставив акваріум і буде багатство, купив какаой-то грошовий талісман по фен шуй і знову будуть гроші і т.д. У цей момент у мене виникає тільки одна думка: “Не обіцяй того, що не зможеш виконати!”

Так що ж там щодо правил вибору гаманця по фен шуй?

Загальні правила вибору гаманця по фен шуй:
1. Переважно гаманець прямокутної форми;
2. Він повинен бути просторим, містким і купюри повинні розташовуватися в розгорнутому вигляді;
3. Як і раніше, зараз найкращий матеріал для гаманця – це натуральна шкіра. Якщо у Вас недостатньо фінансів для такого, то можна вибрати з матер’яних матеріалів;
4. У гаманця повинен бути якісний пошив, а все застібки повинні бути в справному стані;
5. Забарвлення вироби повинна бути стійкою;
6. Ви не повинні відчувати незручності коли дістаєте свій гаманець при людях;
7. Він повинен Вам подобатися і бути приємним для рук;
8. У гаманці бажано зберігати тільки гроші, а також кредитні картки – в окремих відсіках.

Як вибрати індивідуальний колір гаманця по фен шуй?
Як і всюди, є щось спільне, а є індивідуальне для кожної людини. Так і тут, в залежності від дати народження людини на основі його карти долі Ба Цзи, можна дізнатися свій сприятливий колір гаманця.

Ви можете розрахувати свій індивідуальний колір гаманця по фен шуй в калькуляторі і на основі цього вже робити свій вибір при покупці в магазині.

Детальніше

подробнее

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *