Йдучи в гості, що подарувати

Що подарувати племінниці?
Що подарувати дівчинці підлітку? Напевно кожен зіткнувся з проблемою вибору, подарунок підлітку завжди складніше ніж дитині, великий вибір іграшок в дитячих магазинах, всілякі конструктори і ляльки, допомагали у виборі подарунка раніше, але з дитиною в підлітковому віці набагато складніше. Одяг, взуття – це дуже індивідуально, вкрай складно вгадати з розміром, і ви напевно не попадете подарунком. Мобільні телефони, золоті прикраси – це по-перше затратно, а по-друге не завжди актуально, такі подарунки варто дарувати тільки порадившись з батьками, які можуть бути категорично проти розкішних подарунків, щоб не балувати дитини.

Так що ж подарувати? Пропонуємо звернути увагу на молодіжні міські рюкзаки, безліч моделей і забарвлень, надзвичайна популярність, це те що потрібно. Стильний якісний рюкзак напевно не буде валятися без діла. Дитина та й батьки, оцінять подарунок.

Дуже популярні шкіряні рюкзаки китайської фабрики Galanty, акуратні і стильні, відносно доступні, ціна від тисячі гривень, в залежності від розміру.

Більш бюджетні але хорошої якості рюкзаки фабрики David Jones з штучного матеріала.Наверное це оптимальне поєднання ціни та якості, вартість таких рюкзаків від семисот до тисячі гривень, а серед молоді ще й добре впізнаваний бренд, великий вибір самих різних моделей і забарвлень.

Багато моделей з великим задоволенням носять і дорослі, рюкзак це модно і дуже зручно.

 

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *