Чоловіча сумка – обираємо подарунок

Як вибрати чоловічу сумку в подарунок.
Про вибір жіночих сумок сказано і написано дуже багато, всі дівчата відмінно можуть самостійно розібратися у виборі, але з чоловічою статтю в плані підбору сумок все складніше, часто чоловіки просять свою половинку зробити вибір за них, а що ж для цього потрібно знати про чоловічий сумці ? Які вони бувають? І як вибрати чоловічу сумку ..

Ділові сумки.

Сумка з можливістю розмістити документи – зазвичай шкіряна. Можна вибрати строгу класичну сумку або більш стильну з актуальної моді, з плечовим ременем, можливо з відділом для невеликого комп’ютера. Багато варіантів з пристойного замінника шкіри, що не відрізняються візуально але менш витривалі. Тут вибір варто робити за статусом, наскільки принципово саме натуральна шкіра, людині займає високу посаду можливо не варто дарувати дуже просту сумку, а якщо фінансово складно, подумати про спільне придбання, з рідними або колесами.

Портфелі.

Тут в першу чергу слід визначиться з розміром, функціоналом і стилем. Якщо в одязі переважає класика, варто вибрати сувору каркасну модель, якщо стиль одягу змішаний зверніть увагу на підлозі-каркасний варіант, або ділову сумку, обидва варіанти мають добре тримати форму, і звичайно ж особливу увагу на місткість і функціонал. В іншому що стосується ціни, і якості портфелів, тут та сама ситуація що і з діловими сумками.

Сумки через плече.

Найбільший і складний вибір в даній категорії. Щоб купити чоловічу сумку в подарунок і при цьому точно вибрати що потрібно, варто визначиться з розміром і форматом. Сумки є вертикальні, горизонтальні, з клапаном і без клапана, з фіксованою ручкою або знімною, плечовий ремінь також буває прикріплений грунтовно, а може кріпитися окремо, до того ж фурнітура кріплення ременя буває різною. Не дивлячись на велику різноманітність і складність вибору, в першу чергу ми радимо вибирати подарунок саме в категорії – сумки на плече, оскільки це найбільш затребуваний сегмент з чоловічого асортименту, і більш ймовірно купити дуже вдалий подарунок, і порадувати близьку людину дійсно корисним аксесуаром.

Маленькі сумки на плечовому ремені.

Маленька сумка на плечовому ремені це зручний аксесуар, для найпотрібніших речей. Можна завжди мати при собі документи, ключі, телефони і не хвилюватися про можливу втрату цінного майна, за статистикою сумочки губляться у багато разів рідше ніж барсетки або ділові сумки, оскільки сумочка на ремені завжди знаходяться під контролем. Ретельно оцініть кількість необхідних речей які будуть комфортно розміщуватися в сумці, підберіть потрібну довжину ременя, і користуйтеся з задоволенням, це настільки зручно і практично, що незабаром сумка стане вашим невід’ємним помічником на кожен день.

Сумка під комп’ютер

Варіанти є тканинні, замінник шкіри, і звичайно ж натуральна шкіра. Варіант з тканини – не обов’язково розглядати виключно як сумку під ноутбук, багато моделей даного типу відмінно підходять для щоденного користування, вартість набагато дешевше шкіряних аналогів, і на що варто звернути увагу при покупці це вага, тканинна сумка значно легше такого ж шкіряного аналога. Замінник шкіри на сьогоднішній день напевно найоптимальніший варіант сумки – сучасні штучні матеріали на високому рівні, купуючи таку сумку можна сміливо розраховувати як мінімум на два роки дуже активного використання. Якщо сумка буде використовуватися саме для комп’ютера, то потрібно врахувати габарити щоб він був добре зафіксований.

Папки для паперів.

Вибирати папку в якості подарунка, варто лише точно знаючи що вона потрібна людині, подумайте, під які цілі ви збираєтеся купити папку, зверніть увагу на наявність кистьового ремінця, і бічного власника, якість блискавок, наявність або відсутність клапанів, багато папки оснащуються металевим кріпленням для паперів. Також варто звернути увагу на матеріал з якого пошита папка, на відміну від сумок, папка в тканинному варіанті буде виглядати вже дуже не солідним подарунком.У нашому магазині є варіанти Polo, Gorangd, Langsha вироби з якісного перевіреного замінника шкіри, візуально не відмінному від натурального матеріалу.

Дорожні сумки.

Це як раз той варіант де все ж варто застосувати раціональне мислення. Так, в моді стильні дорожні сумки самих різноманітні фасонів, з натуральної шкіри або з хорошого замінника, в нашому магазині наприклад таким є David Jones – але саме в виборі дорожньої сумки прив’язку варто зробити до вимог поїздки або авіалінії. Поміститься сумка в ручну поклажу? Оцініть обсяг речей що повинні поміститися в сумку, можливо вам більше потрібна велика сумка на коліщатках або валізу? Тут вже варто в першу чергу подумати як часто і в яких умовах сумка буде експлуатуватися, як часто ви будете їздити, міцність ручок, наявність плечового ременя, зовнішніх і внутрішніх кишень.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *